II. Ročník TYGR CUPu

V sobotu 19.12.2015 se v Kulturním sále obce Čehovice  uskutečnil jíž druhý ročník šipkařského turnaje  Tygr Cup. Turnaje se zúčastnilo 25 hráčů a hráček. Turnaj se odehrál ve dvou částích. V první části byla hra ve čtyřech skupinách systémem každý s každým a ve druhé části čekal na hráče oboustranný pavouk. Po celou dobu turnaje bylo k viděni mnoho velmi hezkých zápasů ať už mezi extraligovými hráči tak i mezi hráči z nižších lig. Asi největším překvapením dne byl hráč druholigového týmu Femat Čehovice Tomáš Kvapil, který se probojoval mezi 3 nejlepší hráče dne. V konenčném pořadí se na prvním místě umístil Tomáš Navrátil,  druhé místo patří Pavlu Paděrovi a na třetím místě skončil již výše zmiňovaný Tomáš Kvapil.

Individuální soutěž o první hozenou „180“ vyhrál Radovan Ošťádal soutěž o nejvyšší uzavření legu Pavel Paděra, kterému se povedlo uzavřít leg číslem 152.

Dalším doplňkovým turnajem dne bylo Hi-score, které se hrálo tří kolově a výsledky se sčítaly. Vítězem této soutěže se s 2249 body stal Pave Paděra před Tomášem Kvapilem s 1836 body a Jiřím Moučkou, který se s 1719 body umístil na třetím místě.

Závěrem mi dovolte z tohoto místa poděkovat Vám všem hráčům za Vaši účast na druhém ročníku turnaje Tygr Cup,  poděkování patří našim partnerům a sponzorům, kolektivu Kulturáku Čehovice a do nadcházejícícho nového roku 2016, Vám přeji vše nejlepší. Robert Vymlátil

Na první fotce jistě poznáte pomocné rozhodčí Jiřího Mlčocha a Tomáše Navrátila. Na druhé fotce je trojice nejlepších hráčů Tygr Cup II. a na poslední fotce hlavní rozhodčí turnaje Robert Vymlátil. (foto staženo z Faceboku Tygři Prostějov) 

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.