Vážení sportovní přátelé,

 
     Úvodem mi dovolte poblahopřát níže uvedeným týmům k postupu do Velkého finále Poháru družstev UŠo kategorie B a kategorie C+, které se koná v neděli 22.2.2015 v Drnovicích u Vyškova. 
 

     V obou kategoriích se do Velkého finále nominuje po 16 týmech na základě úspěšnosti v krajském Ligovém poháru UŠO. Střední Čechy & Praha mají, jako největší kraj, garantováné v obou soutěžích dvě pozice (což je i maximální kvóta pro jakýkoliv kraj), ostatní kraje pak pozici jednu. Protože je krajských soutěží 13 a do počtu 16 tak zbývají 2 pozice, je jasné, že i ty budou doplněny. Druhou bonusovou pozici získávají kraje za účast ve finále svého týmu v předešlém ročníku příslušné kategorie. V případě, že je ve finále reprezentant kraje, který již 2 pozice má, získává druhou pozici pro svůj kraj tým na 3. místě. 

     Součástí Velkého finále je i Malé finále. Tedy doplňková soutěž pro týmy, které vypadnou v prvním kole finále Velkého. To znamená, že při plné účasti si každý tým zahraje minimálně 2 utkání.

Seznam postupujících družstev:
 
kategorie B
Olomoucký kraj -  Poslanci Bělkovice-Lašťany
Zlínský kraj - TM Stav Vsetín
 
kategorie C+
Olomoucký kraj - Šipkaři Střeň, 
                        - Machine Šumperk
Zlínský kraj - Manský Dvůr I Valašské Meziříčí
 
Sál se otevírá v 9:00 hodin. 
Prezence v 9:30 - 10:30 hodin.
Zahájení v 11:00 hodin
 
Případné další informace Vám poskytnu osobně v Drnovicích a nebo na telefonu 608 300 111.
 
S pozdravem Zdeněk Špička
 
P.S. Výše uvedená informace byla odeslána na e-mailové adresy uvedené v kontaktech Vedoucích družstev zúčastněných týmů.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.