V sobotu 9.12.2017 se v kulturním domě obce Čelčice usutečnil finálový turnaj šipkařské série ČDS CUP. Na programu dne bylo Velké finále, Finálový turnaj žen, Malé finále a turnaj Open. Nejdůležitějším turnajem byl pro všechny přítomné prvně jmenovaný turnaj nebo-li Velké finále. V něm se utkal vítěz pravé strany Juraj Holub s Petrem Hynčicou, který v souboji o třetí místo zdolal Tomáše Mičku. Hinále bylo napínavé až do poslední chvíle, neboť výbornou hrou Petr Hynčica srovnal poměrem 2:1 porážky s Jurajem Holubem a v dramatické koncovce za stavu 1:1 na legy Juraj neproměnil jedinou šipku na dabl osm. K terči nastoupil Petr Hynčica a jedinou šipku, kterou měl na dabl dvacet umístil do správného segmentu a stal se tak vítězem letošního ročníku. 

Finálový turnaj žen - 3. místo Marika Benešová, 2. místo Lenka Beutelová a vítězkou letošního ročníku se stala Eva Sobotková.

Malé finále - 3. místo obsadil Tomáš Jakel, 2. místo Michal Staněk a vítězem se stal loňský vítěz Vekého finále Vítězslav Sedlák.   

Open turnaj ve hře 301 SO na 3 VL - 3. místo Petr Jeníček a Marek Lihotský, 2. místoPetr Škabraha a vítězem se stal Roman Pinkava.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.