Místo konání : Kulturní dům v Čelčicích (okr. Prostějov) 12. 12. 2015. Sál se otevírá nejdříve v 8:15 hodin.

Níže je uveden abecední seznam hráčů a hráček do Velkého finále ČDS CUP 2015 a do dalších turnajů. Od dnešního dne máte prostor zkontrolovat si Vaši účast ve Velkém finále, ve Finále žen a v Malém finále. Případné nesrovnalosti konzultujte co nejdříve na telefonním čísle 608300111 Zdeněk Špička (nikde jinde) nejpozději však do 8. 12. 2015 do 8:00 hodin. Po tomto datu jsou seznamy oficiální a na případné reklamace nebude brán zřetel. Všichni hráči, kteří mají splněnou podmínku minimálních deseti účastí mají možnost zúčastnit se Malého finále, které se hraje ve stejném místě a ve stejný den jako Velké finále. Ženy, které mají splněnou podmínku nejméně deseti účastí mohou hrát Ženské finále konané také ve stejný den a ve stejný čas jako Velké finále. Seznamy jsou zde uvedeny v pořadí : Finalisté do Velkého finále, seznam finalistek do finále žen a seznam finalistů do Malého finále.

SEZNAM FINALISTU PRO VELKÉ FINÁLE 

POŘADOVÉ ČÍSLO PŘÍJMENÍ A JMÉNO MÍSTO POSTUPU A POŘADÍ
1 Adamec Radek HRANICE NA MORAVĚ 2
2 Bartoň Martin HRANICE NA MORAVĚ 10
3 Bartsch Vladimír HRANICE NA MORAVĚ 3
4 Bayer Rudolf HRANICE NA MORAVĚ 7
5 Beníček Jakub OLOMOUC III / 4
6 Binder Karel UNIČOV 1
7 Čechová Ariana POČENICE 8
8 Černek Ján HRABŮVKA 5
9 Černý Karel ČELČICE 4
10 Dobrovolný Vratislav LUDSLAVICE 2
11 Dokoupil Aleš OLOMOUC II / 2
12 Dostál Jaromír OLOMOUC III / 2
13 Dostál Zbyšek ŠTERNBERK 2
14 Drásal Jaroslav ŠUMPERK 4
15 Drtil Petr VIDNAVA 5
16 Dvořák Petr ČEHOVICE 7
17 Ferenc Michal KROMĚŘÍŽ 2
18 Fitz Daniel PŘEROV 3
19 Fujdiak Jan KOMÁROV 2
20 Gruss Radovan OLOMOUC I / 6
21 Hacura Pavel PROSTĚJOV 6
22 Hamrozi Vlastimil LIPNÍK NAD BEČVOU 5
23 Heger Pavel HRABŮVKA 3
24 Helis Petr KROMĚŘÍŽ 3
25 Hlaváč Luděk HRANICE NA MORAVĚ 8
26 Holba Milan IVANOVICE NA HANÉ 5
27 Holub Juraj OLOMOUC II / 5
28 Hořín Marek HRANICE NA MORAVĚ 4
29 Hradil Karel BĚLKOVICE 4
30 Hradil Petr PROSTĚJOV 3
31 Hrazdil Michal BĚLKOVICE 2
32 Chromec Jakub LIPNÍK NAD BEČVOU 2
33 Javora Břetislav LUDSLAVICE 7
34 Jenč Robert PŘEROV 4
35 Julinek Radek PROSTĚJOV 7
36 Kačala Marek UNIČOV 8
37 Kainer Radek LUDSLAVICE 1
38 Kamarád Jan BĚLKOVICE 3
39 Kamarád Karel UNIČOV 5
40 Klímek Radim POČENICE 2
41 Kluka Svatopluk OLOMOUC II / 4
42 Kneblík Ladislav ŠUMPERK 6
43 Koláček Vladimír LIPNÍK NAD BEČVOU 1
44 Kolář Petr OLOMOUC III / 1
45 Kopčil Libor LUDSLAVICE 5
46 Kopeček Jiří HRANICE NA MORAVĚ 6
47 Kopp Radek ŠUMPERK 3
48 Koudelka Jan 1946 IVANOVICE NA HANÉ 6
49 Koudelka Lukáš OLOMOUC I / 3
50 Kouřil Jiří ČELČICE 8
51 Krawec Jaroslav BĚLKOVICE 6
52 Krejčí Tomáš OLOMOUC 1 / 4
53 Krejzlík Dalibor OLOMOUC II / 7
54 Kubíček Tomáš OLOLOUC II / 6
55 Kubík Josef UNIČOV 7
56 Kučera Václav ŠTERNBERK 4
57 Kuchař Radim HRANICE NA MORAVĚ 5
58 Kuchejda Lukáš HRABŮVKA 2
59 Kurc Petr HRABŮVKA 6
60 Kvapil Tomáš ČEHOVICE 11
61 Labík Marián ŠTERNBERK 5
62 Langmaier Vilém KOMÁROV 5
63 Lasovský Pavel IVANOVICE NA HANÉ 4
64 Lihotský Marek PROSTĚJOV 4
65 Lukáč Kamil 1969 VIDNAVA 1
66 Lužík Pavel LUDSLAVICE 6
67 Maďa Milan KOMÁROV 7
68 Malíšek Jiří PROSTĚJOV 1
69 Markovský Jaroslav ŠUMPERK 2
70 Martina Robert ČEHOVICE 9
71 Miler David ČELČICE 7
72 Miler Michal ČELČICE 2
73 Nakládal Vladimír PIVÍN 4
74 Navrátil Dominik HRABŮVKA 8
75 Navrátil Lukáš POČENICE 4
76 Naydonov Olexandr PIVÍN 2
77 Němec Radek LUDSLAVICE 3
78 Nesvadbík Petr ČELČICE 6
79 Nitka Jiří OLOMOUC I / 7
80 Novák František OLOMOUC I / 5
81 Novák Pavel ŠTERNBERK 3
82 Novický Tomáš ČEHOVICE 8
83 Nytra Ladislav OLOMOUC II / 3
84 Obšil Roman VIDNAVA 4
85 Oháňka Martin KOMÁROV 4
86 Olšanský Milan LIPNÍK NAD BEČVOU 8
87 Ondruch Martin HRANICE NA MORAVĚ 9
88 Opletal Petr POČENICE 1
89 Ošťádal Michal PIVÍN 1
90 Ošťádal Radovan ČEHOVICE 3
91 Patka Jiří 1993 KOMÁROV 1
92 Patka Josef KOMÁROV 3
93 Pazdera Hynek PŘEROV 2
94 Piskacis Ladislav VIDNAVA 3
95 Plášek Vlastimil VIDNAVA 7
96 Podivínský Martin BĚLKOVICE 5
97 Polách Petr UNIČOV 6
98 Popelka Marek IVANOVICE NA HANÉ 1
99 Pořický René KROMĚŘÍŽ 7
100 Pořízek Lukáš ČELČICE 1
101 Potočný Vladimír LUDSLAVICE 4
102 Přibylík Milan IVANOVICE NA HANÉ 2
103 Přikryl Lubor KROMĚŘÍŽ 6
104 Ráža Josef KOMÁROV 6
105 Rédl Ondřej OLOMOUC I / 1
106 Rosík Jan LIPNÍK NAD BEČVOU 6
107 Rychlý Pavel IVANOVICE NA HANÉ 3
108 Sázel David ČEHOVICE 6
109 Sedláček Jaromír UNIČOV 2
110 Sedlák Vítězslav UNIČOV 4
111 Selucký Bohumil BĚLKOVICE 8
112 Slováček Ladislav POČENICE 7
113 Smejkal Rostislav HRANICE NA MORAVĚ 1
114 Smékal Jiří ŠUMPERK 7
115 Sofka Libor KROMĚŘÍŽ 4
116 Šmíd Roman ČEHOVICE 5
117 Šnejdar Ivo 1963 UNIČOV 3
118 Šnejdar Ivo 1990 UNIČOV 9
119 Šoupal Martin LIPNÍK NAD BEČVOU 7
120 Špaček Dalibor ČEHOVICE 1
121 Šrom Petr LIPNÍK NAD BEČVOU 3
122 Šroubek Pavel OLOMOUC II / 1
123 Štoppl Radoslav UNIČOV 10
124 Šturma Rostislav ŠUMEPERK 5
125 Tichánek Marcel POČENICE 5
126 Tirala Radim VIDNAVA 6
127 Tupý Radovan KROMĚŘÍŽ 5
128 Vaca Jaromír ČELČICE 5
129 Vaníček David OLOMOUC III / 5
130 Vaníček Josef OLOMOUC III / 6
131 Veselý Roman OLOMOUC I /2
132 Vlček Jiří PŘEROV 1
133 Všetička Martin HRABŮVKA 8
134 Vysloužil Radim HRABŮVKA 7
135 Zahrádka Petr ŠTERNBERK 1
136 Zapletal Milan ČEHOVICE 2
137 Zatloukal Ivo PIVÍN 3
138 Zlámal Petr BĚLKOVICE 1
139 Zvára Roman ŠUMEPERK 1
140 Žondra Jakub PIVÍN 5

SEZNAM FINALISTEK PRO FINÁLE ŽEN 

POŘADOVÉ ČÍSLO PŘÍJMENÍ A JMÉNO  
1 Doudová Šárka ŽENSKÉ FINÁLE 
2 Dudíková Nikol ŽENSKÉ FINÁLE 
3 Dvořáková Alena ŽENSKÉ FINÁLE 
4 Gottwaldová Helena ŽENSKÉ FINÁLE 
5 Hapalová Nikola ŽENSKÉ FINÁLE 
6 Horská Lenka ŽENSKÉ FINÁLE 
7 Hrubá Kateřina ŽENSKÉ FINÁLE 
8 Jořenková Lenka ŽENSKÉ FINÁLE 
9 Keclíková Marie ŽENSKÉ FINÁLE 
10 Klimšová Libuše ŽENSKÉ FINÁLE 
11 Knápková Ludmila ŽENSKÉ FINÁLE 
12 Kopčilová Monika ŽENSKÉ FINÁLE 
13 Králíková Šárka ŽENSKÉ FINÁLE 
14 Křenková Blanka ŽENSKÉ FINÁLE 
15 Kuběnová Marcela ŽENSKÉ FINÁLE 
16 Kukulová Soňa ŽENSKÉ FINÁLE 
17 Kyselá Zdena ŽENSKÉ FINÁLE 
18 Lounová Jana ŽENSKÉ FINÁLE 
19 Lužíková Markéta ŽENSKÉ FINÁLE 
20 Malíšková Veronika ŽENSKÉ FINÁLE 
21 Martiníková Kateřina ŽENSKÉ FINÁLE 
22 Neherová Lucie ŽENSKÉ FINÁLE 
23 Oškerová Lucie ŽENSKÉ FINÁLE 
24 Otrubová Eva ŽENSKÉ FINÁLE 
25 Pastyříková Renata ŽENSKÉ FINÁLE 
26 Plášková Anna ŽENSKÉ FINÁLE 
27 Potůčková Jiřina ŽENSKÉ FINÁLE 
28 Purová Žaneta ŽENSKÉ FINÁLE 
29 Slováčková Zdenka ŽENSKÉ FINÁLE 
30 Smrčková Hana ŽENSKÉ FINÁLE 
31 Soukupová Radomíra ŽENSKÉ FINÁLE 
32 Spurná Vlasta ŽENSKÉ FINÁLE 
33 Steigerová Jana ŽENSKÉ FINÁLE 
34 Straková Nikola ŽENSKÉ FINÁLE 
35 Stratilová Alena ŽENSKÉ FINÁLE 
36 Šilhánová Zuzana ŽENSKÉ FINÁLE 
37 Škorpilová Zuzana ŽENSKÉ FINÁLE 
38 Tůmová Petra ŽENSKÉ FINÁLE 
39 Uličná Pavlína ŽENSKÉ FINÁLE 
40 Vyhlídalová Dana ŽENSKÉ FINÁLE 
41 Wagnerová Miroslava ŽENSKÉ FINÁLE 

SEZNAM FINALISTŮ PRO MALÉ FINÁLE

POŘADOVÉ ČÍSLO PŘÍJMENÍ A JMÉNO  
1 Adamec Petr MALÉ FINÁLE
2 Cimerman Aleš MALÉ FINÁLE
3 Čery Martin MALÉ FINÁLE
4 De Col Daniele MALÉ FINÁLE
5 Drtil Karel MALÉ FINÁLE
6 Duda Michal MALÉ FINÁLE
7 Frydrych Jan MALÉ FINÁLE
8 Gaja Miloslav MALÉ FINÁLE
9 Gröpl Jan MALÉ FINÁLE
10 Grulich Stanislav MALÉ FINÁLE
11 Hanich Vladimír MALÉ FINÁLE
12 Haník Kamil MALÉ FINÁLE
13 Holba Jiří MALÉ FINÁLE
14 Holba Petr MALÉ FINÁLE
15 Homola Radek MALÉ FINÁLE
16 Hulenka Libor MALÉ FINÁLE
17 Huličný Milan MALÉ FINÁLE
18 Hýbl Josef MALÉ FINÁLE
19 Janíček Jaroslav MALÉ FINÁLE
20 Janíček Josef MALÉ FINÁLE
21 Jaroň Lukáš MALÉ FINÁLE
22 Jeníček Petr MALÉ FINÁLE
23 Kadlec Jiří MALÉ FINÁLE
24 Kaplan Miroslav MALÉ FINÁLE
25 Kašpar Jakub MALÉ FINÁLE
26 Kazlepka Radek MALÉ FINÁLE
27 Klimša Roman MALÉ FINÁLE
28 Kouřil Martin MALÉ FINÁLE
29 Kozička Pavel MALÉ FINÁLE
30 Kráčmar Martin MALÉ FINÁLE
31 Král Zdeněk MALÉ FINÁLE
32 Králík Jaroslav 1989 MALÉ FINÁLE
33 Králík Libor MALÉ FINÁLE
34 Krampla Michal MALÉ FINÁLE
35 Krejčíř Jakub MALÉ FINÁLE
36 Kremser Petr MALÉ FINÁLE
37 Kresta Lukáš MALÉ FINÁLE
38 Kristen Zdeněk MALÉ FINÁLE
39 Křivánek Lukáš MALÉ FINÁLE
40 Kuběna Lubomír MALÉ FINÁLE
41 Kubíček Roman MALÉ FINÁLE
42 Kuchta Karel MALÉ FINÁLE
43 Láník Tomáš MALÉ FINÁLE
44 Lév Miroslav MALÉ FINÁLE
45 Losik Ivo MALÉ FINÁLE
46 Loubal Evžen MALÉ FINÁLE
47 Loubal Jakub MALÉ FINÁLE
48 Loubal Radek MALÉ FINÁLE
49 Maceček Milan MALÉ FINÁLE
50 Macíček Martin MALÉ FINÁLE
51 Malošík Ladislav MALÉ FINÁLE
52 Markovský Daniel MALÉ FINÁLE
53 Mlčoch Jiří MALÉ FINÁLE
54 Motlíček Pavel MALÉ FINÁLE
55 Nakládal Milan MALÉ FINÁLE
56 Navrátil David MALÉ FINÁLE
57 Nepustil Milan MALÉ FINÁLE
58 Nimmrichter Jan MALÉ FINÁLE
59 Novotný Martin MALÉ FINÁLE
60 Pastyřík Roman MALÉ FINÁLE
61 Pekárek Marek MALÉ FINÁLE
62 Petřík Luděk MALÉ FINÁLE
63 Pitner Martin MALÉ FINÁLE
64 Přidálek Lukáš MALÉ FINÁLE
65 Pur Jan MALÉ FINÁLE
66 Reichel Jan MALÉ FINÁLE
67 Remeš Petr MALÉ FINÁLE
68 Satora David MALÉ FINÁLE
69 Serbus Jaroslav MALÉ FINÁLE
70 Schwarz Václav MALÉ FINÁLE
71 Skopalík Tomáš MALÉ FINÁLE
72 Slováček Pavel MALÉ FINÁLE
73 Smékal Roman MALÉ FINÁLE
74 Suchánek Martin MALÉ FINÁLE
75 Suchyňa Lukáš MALÉ FINÁLE
76 Šafránek Dominik MALÉ FINÁLE
77 Šanovský Patrik MALÉ FINÁLE
78 Šimík Miroslav MALÉ FINÁLE
79 Škabraha Petr MALÉ FINÁLE
80 Šmudla Roman MALÉ FINÁLE
81 Špaček Josef MALÉ FINÁLE
82 Šrom Jiří MALÉ FINÁLE
83 Štěpaník Libor MALÉ FINÁLE
84 Trulej Petr MALÉ FINÁLE
85 Tůma Slavoj MALÉ FINÁLE
86 Unger Richard MALÉ FINÁLE
87 Urban Luděk MALÉ FINÁLE
88 Vacula František MALÉ FINÁLE
89 Varga Petr MALÉ FINÁLE
90 Vašina Martin MALÉ FINÁLE
91 Vyhlídal Zbyněk MALÉ FINÁLE
92 Vymlátil Robert MALÉ FINÁLE
93 Wagner Libor MALÉ FINÁLE