hlavička

2. Newsletter ČMŠS a ČDS 8.4.2011

Vážení sportovní přátelé
jak jsme vás již informovali, vydávání časopisu Šipkař je v tuto chvíli pozastaveno a neví se, kdy bude opět obnoveno. Z tohoto důvodu vydáváme tyto newslettery, které jak pevně doufáme vyplní vzniklou informační mezeru. Také si vás dovolíme požádat o náměty, pozvánky či komentáře, které mají vztah k šipkovému sportu a těmto newletterům. Předem vám děkujeme za zaslané náměty.       Zdeněk Špička, Radek Smola

Výsledky Poháru družstev
.  V sobotu 2.4.2011 se v sokolovně města Adamov odehrál finálový turnaj Poháru družstev UŠO za účasti posledních neporažených 64 družstev z celkového počtu . Zlínský kraj měl dvě želízka v ohni  v podobě Vsetínských štik a Bull clubu z Hošťálkové. Týmy jsou výkonnostně velmi vyrovnané což dokazují i následným společným umístěním na deváté příčce tohoto prestižního turnaje družstev .

.  Olomoucký kraj vysílá do bojů o trofej pro vítěze Poháru družstev UŠO šest týmů, které prošly jednostraným hracím plánem a které díky neuvěřitelně smutnému losu budou hrát  hned v prvním finálovém kole sami mezi sebou. Sprotingbet.cz Olomouc  versus Miagi Mohelnice, Pittbulls Prostějov proti Sharks Atlantis Přerov a Banditos Hamry (tým z prostějovské třetí ligy) proti Tygrům ze Šternberka. Po prvním kole pokračuje dále v soutěži tým Tygrů ze Šternberka, který naráží na Superligový tým Scorpions Plzeň a končí na 17 místě. Společně s Tygry pokračují v dalších bojích i Pittbulové a tým Sportingbetu. Své zápasy vyhrávají a jsou nejhůře pátí v celkovém pořadí. Tým Sportingbetu naráží na budoucí vítěze Hornets Adamov a po výsledku 12:21 končí na pátém místě. Výborně hrající tým Pittbulů má za soupeře pozdějšího poraženého finalistu Rakol Trimetal Brno a po výsledku 13:21 končí stejně jako Sportingbet na pátém místě.  Všem týmům srdečně blahopřejeme a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.

Celkové pořadí : 1. Hornets Adamov, 2. Rakol Trimetal Brno, 3. Kix Jindřichův Hradec spolu se Žraloky Cerhenice, 5. Sportingbet.cz Olomouc, Pittbulls Prostějov, 9. Vestínské štiky, Bull club Hošťálková, 17. Tygři Šternberk, 33. Miagi Mohelnice, Sharks Atlantis Přerov a Banditos Hamry.


 

Informace o nové sezóně
.    V současné době pracujeme na koncepci ligové soutěže 2011/2012. Nově vznikne Extraliga Olomouckého kraje a z tohoto důvodu dojde k novému uspořádání ligových soutěží.
.    Nejpozději 14.4.2011 bude zveřejněn návrh nového ligového uspořádání.


Dovolujeme si vás pozvat ...
.    na
II. Republikovou Grand Prix & TOP UŠO do Olomouce, která se koná ve dnech 15. - 17. dubna 2011 v klubu Sidia hotelu Sigma, Jeremenkova 36.
.    Podrobné informace naleznete zde a zde.


Informace pro družstva
.    Ve dnech 21. a 22. května 2011 proběhne kvalifikační turnaj o postup na Mistrovství České republiky družstev UŠO, Turnaj o mistra Olomouckého a Zlínského kraje (21.5.2011) a Mistrovství 2. a 3. lig Českomoravského šipkového svazu (22.5.2011). Hrací místo bude upřesněno.
.    Podrobnosti naleznete v příštím vydání newsletteru a na webu.Tento newsletter pro vás připravili Zdeněk Špička a Radek Smola.
Chcete-li dostávat náš newsletter, pošlete nám email s žádostí  (uveďte prosím jméno a město) na cdscup@seznam.cz.
Nechcete-li již dostávat náš newsletter, pošlete nám email na cdscup@seznam.cz

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.