Vážení rozhodčí, předsedové, Vedoucí družstev, kapitání, hráči a přátelé šipkového sportu.

Vyhlášením Nouzového stavu jsme se dostali do situace, kterou ještě nikdo nikdy přede mnou neřešil a na kterou musíme reagovat. Jednou z nejdůležitějších věcí, kterou musím udělat jako první, je stanovit systém informovanosti mezi sekretariátem a Vámi. 

1. Sekretariát bude (a už tak činí) prostřednictvím SMS zpráv informovat všechny rozhodčí na hracích místech ČDS CUP, dále aktivní rozhodčí s licení C a vyšší a Vedoucí ligových družstev.

2. Ligový hráči se budou dotazovat s informacemi na své Vedoucí družstev.

3. Hráči, kteří hrají turnajový okruh ČDS CUP se mohou informovat u rozhodčích na hracích místech. 

4. Vedoucí ligových družstev informuje a je v kontaktu s kontaktní osobou (majitel, číšník, servírka, pověřená osoba) na svém domácím hracím místě.

5. Pokud budete potřebovat informace, žádejte je formou SMS zpráv. Prosím nevolejte. Volání je velmi zdlouhavé a některé informace je rychlejší přeposlat SMS zprávou. 

6. Sledujte pravidelně informace na šipkařských stránkách www.sipky.org sekce Olomoucký nebo Zlínský kraj. V důsledků přetížení stránek může dojít k jejich zablokování. V tom případě se opět můžete obrátit na rozhodčí a nebo Vašeho Vedoucího družstva. 

7. V nejbližší době opět spustíme naše sekundární stránky: www.cds-sipky.cz a také se budeme snažit aktualizovat informace na Facebooku Českomoravský šipkový svaz 

8. Dovolím si na Vás apelovat. Používejte chladnou hlavu, nešiřte polopravdy ani Fake news. Situaci kterou máme ještě nikdo nikdy neřešil. Buďte k sobě tolerantní a ohleduplní. Zdraví máme jen jedno.  

Další informace po rozboru dnešního nařízení.

Děkuji Vám za pochopení a spolupráci.

Zdeněk Špička tel. 608300111 email. vysledky501@gmail.com