Rozhodujícím kritériem žebříčku E-sipky.cz Darts Activity není herní úspěšnost hráčů, nýbrž jejich aktivita. Aktivita je genderově vyvýžená a tak žebříček E-sipky.cz Darts Activity je společný pro ženy i muže.

Ohodnoceny poukazy od  společnosti E-sipky.cz jsou vždy 3 nejlepší hráči v kraji, rozuměj tedy - nejpilnější hráči v kraji.

Za každý odehraný turnaj v termínu od 1.12. 2015 do 30.11. 2016 (při splnění nejzasšího termínu zadání do systému), který je zpočítáván do krajských, resp. republikových žebříčků, získává hráč 1 bod. Nejpilnější hráč v kraji obdrží poukaz společnosti E-sipky.cz na odběr zboží v hodnotě 1.500 Kč. Hráč, či hráčka na druhém místě pak poukaz v hodnotě 1.000 Kč a na místě třetím v hodnotě 500 Kč. V případě rovnosti bodů je další pomocným kritériem větší počet účastí na turnajích Master.

Jednotlivé kraje mají různé konečné termíny na zadání turnajů hraných ve stanoveném období. Je to dáno např. tím, kdy kraj hraje finálový turnaj krajského mistrovství apod. Nejzašší termín na zadání turnajů i v tom nejzapadleším kraji je (byla) půlnoc 15. 12. 2016. 

Výsledky roku 2016 - klikni na tento odkaz

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.