Vážení sportovní přátelé,

rok se s rokem sešel a je tu opět Bull´s turnaj Mistrů. Tekntokráte se setkáme v Klubu Ajeto Praha. 

KLUB AJETO PRAHA, Šmeralova 130/5, 170 00 Praha 7-Bubeneč

Z Hlavního nádraží Praha ; z nádraží Praha – Holešovice ; z autobusového nádraží Praha – Florenc:
- Metrem C do stanice Vltavská, ze stanice Vltavská tramvaj č. 1 nebo č. 25 do stanice Letenské náměstí

PREZENCE: 10:00 - 10:30 hodin
ZAHÁJENÍ: 11:00 hodin

Sobota 6.1.2018 - Kategorie A a D+ muži, ženy
Neděle 7.1.2018 - Kategorie B a C  muži, ženy

Turnaj je určen nejúspěšnějším hráčům krajských mistrovství, resp. krajských žebříčků dle výkonnostních kategorií, mezi které nepochybně patříte i Vy. Společně s Vámi se Bull´s Turnaje mistrů zúčastní ve Vaši kategorii celkem až 18 hráčů (resp. hráček) ze všech krajů České republiky. V základní části budou hráči rozděleni do skupin, ve kterých se utkají každý s každým na 3 hrané legy. Následně bude turnaj vrcholit KO pavoukem, ve kterém se již utkáte na 3 – 5 vítězných legů (dle kategorií). Model je podobný turnajům TOP, a tak si bez ohledu na kategorii můžete vyzkoušet atmosféru herního modelu nejprestižnějších českých turnajů.

V Bull´s turnaji mistrů neplatíte žádné startovné ani kredity. Navíc každý účastník má nárok na odměnu. Odměny ve všech kategoriích jsou totožné. Vítěz obdrží finanční odměnu 3.000 Kč a k tomu poukazy k účasti ve všech turnajích RGP sezóny 2018 v hodnotě převyšující 1.500 Kč. I hráč na posledním místě si odnese symbolickou cenu v hodnotě 150 Kč.

UŠO se snaží sportovním konceptem minimalizovat Vaše nezbytné náklady. Turnaj Vaši kategorie je koncipován jako jednodenní. Společně s Vámi se nominovali i další hráči z Vašeho kraje, proto Vám doporučuji, abyste využili možnost společné dopravy apod. Navíc je možné využít hromadnou dopravu, vzhledem k dobré poloze a dostupnosti hlavního města.

Bull´s turnaj mistrů je druhou možností po MČR družstev, kterou UŠO umožňuje rovnocenné sportovní měření i hráčů nižších výkonnostních kategorií. Věřím, že i pro Vás bude účast v Bull´s Turnaji mistrů zajímavou příležitostí změřit se se soupeři z dalších krajů ČR, a že tyto zkušenosti Vám pomohou v dalším výkonnostním růstu.

Jménem UŠO se těším na setkání s Vámi a věřím, že start do roku 2018 bude pro Vás i pro UŠO startem úspěšným. Přesto může nastat situace, že se turnaje nebudete moci zúčastnit. V tom případě Vás žádám, abyste včas kontaktoval(a)  sekretariát Olomouckého a Zlínského kraje na čísle 608300120, aby Vás mohl v turnaji zastoupit náhradník z  Vašeho kraje. Potvrzení Vaší účasti proveďte co nejdříve formou SMS na tel. číslo 608300120. (vzor: Já Petra Tůmová potvrzuji svou účast na turnaji Bull´s Mistrů) Níže najdete propozice turnaje a v odkazu si můžete zkontrolovat účastníky z jednotlivých krajů.

Aktuální seznam nominovaných účastníků najdete zde.


Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.