Seznam zábavních automatů:

ŠIPKY (Magic Dart 3, Novomatic, Löwen, King Darts)
.     nejrozšířenější automat pro zábavu i sport. Může se bavit 1 až 8 hráčů najednou. Obliba tohoto automatu neustále stoupá. Možnost výběru mnoha her. Prověřuje pevnou ruku, dobré oko, a také pevné nervy.

SILVERBALL (Tab Austria)
.     nejmodernější obrazovkový herní automat nové generace. Volba her akčních, logických, zábavných i erotických. Pohodlné a rychlé ovládání pomocí dotekové obrazovky. Snadná změna herního programu. Velmi kvalitní grafika a speciální zvukové efekty. Vše v českém jazyce. Možnost pořádání turnajů.

FOTBAL (Garlando)
.     fotbalový stůl se speciálním tvrzeným sklem. Snadné ovládání pomocí po straně umístěných táhel hráčů a zabudovaným osvětlením branek. Snadná manipulace. Možnost hry ve dvou nebo čtyřech. Je nutná rychlá reakce - rychlejší vyhrává.

FLIPPER, PINBALL (Williams, Bally)
.     klasická akční hra s jednou či více ocelovými kuličkami, které se po vystřelení do hracího prostoru pod sklem, ovládají dvěma či více páčkami pomocí tlačítek. Hráč se snaží udržet co nejdéle kuličky ve hře a nahrát co nejvíce bodů. Efektní a zábavná hra s různými tématy a zvukovým doprovodem.

JUKE BOX (Tab Austria, Nero)
.     hudební skříň s možností výběru vašich oblíbených písniček z až 25 000 skladeb se zvukem ve velmi dobré kvalitě.

KULEČNÍK AMERICKÝ
.     děrovaný, hra podle daných pravidel s 15 barevnými a s 1 bílou koulí.

KULEČNÍK KARAMBOL
.     klasická, stoletími prověřená hra určená nejen pro herny a restaurace - zábava pro všechny.

KULEČNÍK SNOOKER
.     speciální kulečníková hra pro "špílmachry" s 22 koulemi.

VIRTUAL RACING (Sega)
.     automobilový simulátor závodních formulí. Možnost výběru z několika tratí různé obtížnosti. Hra je určena pro jednoho nebo 2 hráče (mohou závodit proti sobě). Snadná obsluha, vysoce kvalitní grafika se speciálními zvukovými efekty reagující na průběh jízdy.