hlavička
6. Newsletter ČMŠS a ČDS 23.6.2011

Důležité informace pro nadcházející sezónu

. Budete zakládat nové družstvo? Potom nás neprodleně kontaktujte na tel. čísla 608 300 110 nebo 608 300 111

 1. Ligová přihláška do nové sezóny přední strana zadní strana
 2. Letní (hlavní) přestupní termín mezi kraji je 1.6. - 30.6.2011
 3. Zimní přestupní termín 1.12. – 15.12.2011
 4. Přestupní termín v olomoucké a zlínském kraji je od 1.6. - 31.7.2011 (včetně)
 5. Platnost přestupů a změn je od 1.8.2011
 6. Družstva, která získala startovné formou výhry se musí přihlásit nejpozději do 30.6. V opačném případě startovné zdarma propadá. (viz. ligový sešit)
 7. Družstva, která nezískala přihlášení do nového ročníku zdarma, musí být přihlášena nejpozději do 31.7. Po tomto datu již nemají nárok na dosavadní pozici v lize a takovéto družstvo může být zařazeno do jiné zpravidla nižší soutěže
 8. Startovné družstva v Extralize a 1. lize ve všech soutěžích Olomouckého a Zlínského kraje je 1.000,- Kč. Startovné ve druhých, třetích ligách a v lize žen činí 700,- Kč
 9. Soupiska družstva musí obsahovat minimálně 4 hráče, kteří mají zaplacenou registrační známku (400,-Kč / hráč) a to nejpozději do 15.8. V opačném případě bude družstvo ze soutěže vyloučeno.
 10. Nový hráč přiloží k registraci také dokladovou nepoškozenou fotografii o velikosti 4,5 x 3,5 cm. DŮLEŽITÉ!!! Pozadí na fotografii musí být jednobarevné a světlé. Nefoťte se před terčem v přírodě apod.
 11. Každé řádně přihlášené družstvo je automaticky zahrnuto do soutěže Pohár družstev UŠO, pokud se v kolonce Pohár družstev samo nevyloučí z této soutěže.
 12. Pro lepší přehlednost termínů pravidelně sledujte www.cds-sipky.cz a nebo www.sipky.org Posledně jmenované internetové stránky opět prochází úpravami (určitě jste si všimli) a proto se firma ČDS Trading a ČMŠS rozhodla zdokonalit kdysi původní firemní stránky, kde v sekci „KALENDÁŘ AKCI“ vás budeme co nejpodrobněji informovat o všem důležitém z oblasti šipkového sportu.
 13. Newsletter – internetová forma zpravodajství z oblasti šipkového sportu. Newsletter, je posílán všem vedoucím družstev (povinný e-mail družstva) a také všem vám, kteří jste nám poskytli e-mailovou adresu. Máte-li zájem o doručování této nové formy zpravodajství, přihlaste se k odběru na cdscup@seznam.cz
 14. Pokud Newsletter dostáváte a nemáte o něj již dále zájem, stejnou formou se odhlaste z odběru. Na adrese www.cds-sipky.cz najdete „ARCHIV NEWSLETTERŮ.“ Tyto Newslettery vydáváme nepravidelně od doby, kdy se přestal vydávat časopis Šipkař.
 15. První ligové kolo se odehraje 3.9.2011 respektive 2.9.2011
 16. Prvním větším turnajem podzimní části bude 4. Master turnaj, který se bude konat v Olomouci v Baru Atlant dne 10.9.2011 a 11.9.2011 Na Vsetíně v Baru Herně Trávníky vždy v obvyklém čase.
 17. Hledáte-li volné hráče, nabízíte-li volnou kapacitu pro ligové družstvo nebo jste hráč či hráčka, který hledá šipkařské družstvo, napište to do sekce inzerce na stránkách www.cds-sipky.cz
 18. V případě, že jste zjistili, že v termínové listině nějaký termín chybí napište nám na cdscup@seznam.cz
 19. ČDS Trading Prostějov pro vás připravila časově omezenou  “Letní akci” v podobě zvýhodněných kreditů. Uvidíte-li na šipkovém automatu samolepku s názvem “Letní akce”, potom stačí vhodit do automatu 50,- Kč a na místo 10 kreditů vám jich automat napíše rovných 15 kreditů. Pevnou ruku a hodně štěstí při hře vám v době prázdnin přejí sporťáci Zdeněk & Radek.

 

 

 

Tento newsletter pro vás připravili Zdeněk Špička a Radek Smola.


Pokud se vám nezobrazuje newsletter správně přejděte prosím na náš archiv newsletterů
Chcete-li dostávat náš newsletter, pošlete nám email s žádostí  (uveďte prosím jméno a město) na cdscup@seznam.cz.
Nechcete-li již dostávat náš newsletter, pošlete nám email na cdscup@seznam.cz

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.