hlavička
38. Newsletter ČMŠS a ČDS 10. 10. 2017

Pohár družstev UŠO. 

    Vážení vedoucí družstev, předsedové a sportovní přátelé.

V neděli 15. 10. 2017 končí možnost potvrdit účast Vašeho družstva v soutěži Pohár družstev UŠO pro kategorii A + a také pro kategorii C+.

Jak jistě všichni víte, tak jsou všechna družstva dle pravidel automaticky přihlášena, ale pro letošní rok navíc platí, že družstvo musí své přihlášení ještě potvrdit a nebo naopak potvrdit své odhlášení. V minulosti se velmi často stávalo, že družstvo zůstalo automaticky přihlášené, avšak nemělo zájem Pohár družstev UŠO hrát. V prvních pohárových kolech tak bylo velmi mnoho volných losů a také systém který se hrál mohl být úplně jiný, pokud by na začátku soutěže pomyslně stála na startu pouze družstva, která mají skutečný zájem hrát soutěž, která končí vrcholnou akcí v místě konání RGP & TOP.  
Potvrzení účasti a nebo odhlášení ze soutěže zasílejte formou SMS na telefonní číslo Českomoravského šipkového svazu - 608 300 120. 
Družstva, která nepotvrdí svou účast v Poháru družstev do výše uvedeného termínu budou automaticky vyloučena ze soutěže. Družstvo, které se nahlásí do Poháru družstev UŠO a neodehraje následně své utkání, bude potrestáno finanční pokutou 500,- Kč a odečtem 5 bodů z aktuální ligové sezóny. Kontrolu přihlášení či odhlášení Vašeho družstva si můžete provést zde - KLIKNI SEM
     
           Přejeme Vám hezký den.
     
                                    Zdeněk Špička a Jiří Kůrka   

 

Pokud se vám nezobrazuje newsletter správně přejděte prosím na náš archiv newsletterů


Tento newsletter pro vás připravili Zdeněk Špička a Jiří Kůrka.
Chcete-li dostávat náš newsletter, pošlete nám email s žádostí  (uveďte prosím jméno a město) na cdscup@seznam.cz.
Nechcete-li již dostávat náš newsletter, pošlete nám email na cdscup@seznam.cz

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.