hlavička
32.b Newsletter ČMŠS a ČDS 24.4.2014

Pozvánka na předávání sportovních trofejí za sezónu 2013/2014 a turnaj "O mistra Zlínského kraje"

Vážení sportovní přátelé.

Jménem Českomoravského šipkového svazu a Unie šipkových organizací si Vás a Váš tým dovolujeme pozvat na předávání sportovních trofejí za uplynulou ligovou sezónu 2013/2014 a Turnaj o Mistra Zlínského kraje.

Sportovní akce se koná dne 9. 5. 2014 v Herně baru Trávníky ve Vsetíně, Jiráskova 2062 od 15:45 hodin. Srdečně zveme nejen všechny týmy, které se v letošním ligovém ročníku umístily na prvních třech místech, ale také týmy, které si chtějí vytvořit společnou závěrečnou fotku a zasoutěžit si v doprovodném turnaji.

Startovné do turnaje je 0,- Kč. Kredity se vhazují. Hráči a hráčky budou rozděleny dle jednotlivých ligových kategorií. Hráči, hráčky a hosté bez ligové příslušnosti budou startovat v nejvyšší kategorii - kategorii “A.” Závěrem mi dovolte podotknout, že nejde o akci povinnou, ale pevně doufáme, že se ve velkém počtu zúčastníte.

Jednoznačně doporučujeme účast v klubovém dresu a předem Vám velmi pěkně děkujeme za nahlášení Vaší účasti a počtu hráčů na e-mail: cdscup@seznam.cz nebo formou SMS na čísle 608300120.

****** PREZENTACE ******


 

 

Pokud se vám nezobrazuje newsletter správně přejděte prosím na náš archiv newsletterů


Tento newsletter pro vás připravili Zdeněk Špička a Radek Smola.
Chcete-li dostávat náš newsletter, pošlete nám email s žádostí  (uveďte prosím jméno a město) na cdscup@seznam.cz.
Nechcete-li již dostávat náš newsletter, pošlete nám email na cdscup@seznam.cz

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.