ČESKOMORAVSKÝ ŠIPKOVÝ SVAZ VYPISUJE DALŠÍ ROČNÍK SOUTĚŽE DOPISOVATELŮ 2018.

SOUTĚŽ SE VZTAHUJE NEJEN NA TURNAJE, ALE I NA LIGOVÁ UTKÁNÍ, POHÁROVÁ UTKÁNÍ A NEBO DALŠÍ ČINNOSTI SPOJENÉ SE ŠIPKOVÝM SPORTEM.


Soutěž je určena vedoucím hracích míst, rozhodčím, hráčům, divákům a přátelům šipkového sportu.

Podmínky soutěže:

Každý výše uvedený dopisovatel může zasílat na adresu : ref@seznam.cz  příspěvky z hracích míst ČDS CUPu, z ligových utkání či turnajů jako jsou: fotografie, články, obrázky, videa apod. avšak vždy s popisem. Obzvláště u fotografií musí být místo pořízení fotografie a popis osob. Za každý příspěvek bez fotky získáte 1 bod. Za fotku s popisem získáte také 1 bod. Příspěvek s fotkou a popisem jsou 2 body. V jednom příspěvku můžete získat maximálně 2 body. Přidělení bodů je plně v mé kompetenci. Soutěž začíná 1. 2 a končí 10. 12. 2018.

Příklad:

Pošlu článek o turnaji na hracím místě ČDS CUP např. : "Dne 1.2.2018 se uskutečnil turnaj v Baru Zmijozel na Čarovném ostrově další turnaj série o Pohár Kouzelníka. Turnaje se zúčastnilo 18 hráčů a dva kouzelníci. Na turnaji padla dvě Binga a jedno krásné vysoke úzavření hry 156 body. První místo vybojoval Chuck Norris z Mohelnice, který ve finále porazil poměrem 2:1 Avatarku z Pandory a třetí místo obsadil Harry Potter z Bradavic. Finalistům srdečně blahopřejeme a těšíme se na další vaši účast na dalším turnaji za týden. Vaše rozhodčí Whoopi Goldberg". ...a mám 1 bod.

Pošlu fotku s popisem např.: zleva 2. místo Avatarka, 1. místo Chuck Norris a 3. místo Harry Potter. ...a mám 1 bod. 

Počet šipkařských příspěvků není omezen (mimo foto - pokud k článku zašlete 100 fotek, je to jeden bod za článek a jeden bod za foto) . Tabulka s aktuálním počtem bodů bude umístěna veřejně na stránkách www.cds.sipky.cz

PĚTICI Z VÁS, KTEŘÍ ZAŠLOU NEJVÍCE PŘÍSPĚVKŮ ODMĚNÍME ZAJÍMAVOU CENOU NA FINÁLOVÉM TURNAJI ČDS CUP 2018 A TAKÉ BUDOU MÍT VOLNÝ VSTUP DO VIP SALONKU. AKTUÁLNÍ PRVNÍ PĚTICE JE OZNAČENA ŽLUTOU BARVOU. 

Nově!
Všichni dopisovatelé, kteří v letošním roce dosáhnou 50 bodů a více v celkovém hodnocení Soutěže dopisovatelů, budou mít umožněn vstup do VIP salonku na již výše zmiňovaném finálovém turnaji ČDS Cup 2018. 

Vaše příspěvky budou umísťovány dle našich možností na internet, Facebook, do tištěných periodik apod. Českomoravský šipkový svaz si vyhrazuje právo na změnu, úpravu či doplnění Vašich příspěvků....