Přátelé a kamarádi. Včera jsme odehráli poslední dvanácté kolo jarní části ČDS Cupu na Knihovně. Díky skupince z Punatu nás nakonec bylo 18 hráčů. Jelikož to byl poslední turnaj, čekalo nás konečné vyhodnocení celé série. Drama bylo az do konce, co se týká počtu bing a nejvyššího zavření. Ale první k samotnému turnaji. Výjimečně losoval nadšenec z publika. Do finale pravé strany se po výhře na Braněm probojoval Masy a Franta Novak po výhře nad Benem. Ani jeden z prohercu se bohuzel na bednu po levé nedostal. Stopku jim dali Peťa s Tondou, kteří si zahráli o postup do finale levé. Tim stastnejsim byl nakonec Peťa, i kdyz Tonda předváděl krasnou a vyrovnanou hru. Z finale prave strany vyšel lépe Franta a Masy tedy putoval do leva za Peťou. Hra to byla krásná, ale rozhodoval dabl, který lépe sedl Masymu. Ten mohl Frantovi konecne oplatit porážku. Drama opet az do konce. Viděli jsme páté a šesté kola, Fany ale nenechal nic náhodě a zaslouženě vyhrál turnaj. 
Cely turnaj byl bohatý jak na binga, tak vysoká zavření. 161 bodu zavřel Beny, který tim pádem překonal dosud nejvyšší zavření Martina Králíka (129b) a bral vino a čokoládu. Binga padaly také. Franta s Petou po dvou a Ben jedno stoosmdesatkove. Po celkovém sečtení za celou sérii celkem s 5ti vyhrál Peťa.
Děkuji všem, co se zúčastnili, chodili pravidelně. Myslim, ze nám těch 12 týdnů uteklo jako voda a já se na Vás budu těšit opět v září na značkách. 


Mějte se hezky....Evka

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.