Dnes v 8:00 hodin byla uzavřena nominace hráčů a hráček na Finálový turnaj ČDS CUP 2015. Děkujeme všem, kteří si provedli kontrolu a také těm, kteří se odhlásili z turnaje (z důvodu nemoci, pracovních povinností apod) a dali tak šanci ve finále dalším hráčům. Doplněné seznamy naleznete pod tímto článkem. Jak už jsem avizoval v článku minulém, tyto NOMINACE HRÁČŮ A HRÁČEK JSOU KONEČNÉ A BUDEME Z NICH VYCHÁZET PRO NASAZENÍ DO TURNAJOVÝCH PAVOUKŮ. Za pořadatele Vám všem blahopřejeme k postupům do finále a přejeme Vám hodně štěstí při hře a pěknou zábavu. 

NOMINACE HRÁČŮ DO VELKÉHO FINÁLE

POŘADOVÉ ČÍSLO PŘÍJMENÍ A JMÉNO MÍSTO POSTUPU
1 Adamec Radek HRANICE NA MORAVĚ 2
2 Bartoň Martin HRANICE NA MORAVĚ 10
3 Bartsch Vladimír HRANICE NA MORAVĚ 3
4 Bayer Rudolf HRANICE NA MORAVĚ 7
5 Beníček Jakub OLOMOUC III / 4
6 Binder Karel UNIČOV 1
7 Čechová Ariana POČENICE 8
8 Černek Ján HRABŮVKA 5
9 Černý Karel ČELČICE 4
10 Dobrovolný Vratislav LUDSLAVICE 2
11 Dokoupil Aleš OLOMOUC II / 2
12 Dostál Jaromír OLOMOUC III / 2
13 Dostál Zbyšek ŠTERNBERK 2
14 Drásal Jaroslav ŠUMPERK 4
15 Drtil Petr VIDNAVA 5
16 Dvořák Petr ČEHOVICE 7
17 Ferenc Michal KROMĚŘÍŽ 2
18 Fitz Daniel PŘEROV 3
19 Fujdiak Jan KOMÁROV 2
20 Gruss Radovan OLOMOUC I / 6
21 Hacura Pavel PROSTĚJOV 6
22 Hamrozi Vlastimil LIPNÍK NAD BEČVOU 5
23 Heger Pavel HRABŮVKA 3
24 Helis Petr KROMĚŘÍŽ 3
25 Hlaváč Luděk HRANICE NA MORAVĚ 8
26 Holba Milan IVANOVICE NA HANÉ 5
27 Holub Juraj OLOMOUC II / 5
28 Hořín Marek HRANICE NA MORAVĚ 4
29 Hradil Karel BĚLKOVICE 4
30 Hradil Petr PROSTĚJOV 3
31 Hrazdil Michal BĚLKOVICE 2
32 Chromec Jakub LIPNÍK NAD BEČVOU 2
33 Javora Břetislav LUDSLAVICE 7
34 Jenč Robert PŘEROV 4
35 Julinek Radek PROSTĚJOV 7
36 Kačala Marek UNIČOV 8
37 Kainer Radek LUDSLAVICE 1
38 Kamarád Jan BĚLKOVICE 3
39 Kamarád Karel UNIČOV 5
40 Klímek Radim POČENICE 2
41 Kluka Svatopluk OLOMOUC II / 4
42 Kneblík Ladislav ŠUMPERK 6
43 Koláček Vladimír LIPNÍK NAD BEČVOU 1
44 Kolář Petr OLOMOUC III / 1
45 Kopčil Libor LUDSLAVICE 5
46 Kopeček Jiří HRANICE NA MORAVĚ 6
47 Kopp Radek ŠUMPERK 3
48 Koudelka Jan 1946 IVANOVICE NA HANÉ 6
49 Koudelka Lukáš OLOMOUC I / 3
50 Kouřil Jiří ČELČICE 8
51 Krawec Jaroslav BĚLKOVICE 6
52 Krejčí Tomáš OLOMOUC 1 / 4
53 Krejzlík Dalibor OLOMOUC II / 7
54 Kubíček Tomáš OLOLOUC II / 6
55 Kubík Josef UNIČOV 7
56 Kučera Václav ŠTERNBERK 4
57 Kuchař Radim HRANICE NA MORAVĚ 5
58 Kuchejda Lukáš HRABŮVKA 2
59 Kuchta Karel OLOMOUC III / 7
60 Kurc Petr HRABŮVKA 6
61 Kvapil Tomáš ČEHOVICE 11
62 Labík Marián ŠTERNBERK 5
63 Langmaier Vilém KOMÁROV 5
64 Lasovský Pavel IVANOVICE NA HANÉ 4
65 Lihotský Marek PROSTĚJOV 4
66 Lukáč Kamil 1969 VIDNAVA 1
67 Lužík Pavel LUDSLAVICE 6
68 Maďa Milan KOMÁROV 7
69 Malíšek Jiří PROSTĚJOV 1
70 Markovský Jaroslav ŠUMPERK 2
71 Martina Robert ČEHOVICE 9
72 Miler David ČELČICE 7
73 Miler Michal ČELČICE 2
74 Nakládal Vladimír PIVÍN 4
75 Navrátil Dominik HRABŮVKA 8
76 Navrátil Lukáš POČENICE 4
77 Naydonov Olexandr PIVÍN 2
78 Němec Radek LUDSLAVICE 3
79 Nesvadbík Petr ČELČICE 6
80 Novák František OLOMOUC I / 7
81 Novák Pavel ŠTERNBERK 3
82 Novický Tomáš ČEHOVICE 8
83 Novotný Martin OLOMOUC I / 5
84 Nytra Ladislav OLOMOUC II / 3
85 Obšil Roman VIDNAVA 4
86 Oháňka Martin KOMÁROV 4
87 Olšanský Milan LIPNÍK NAD BEČVOU 8
88 Ondruch Martin HRANICE NA MORAVĚ 9
89 Opletal Petr POČENICE 1
90 Ošťádal Michal PIVÍN 1
91 Ošťádal Radovan ČEHOVICE 3
92 Patka Jiří 1993 KOMÁROV 1
93 Patka Josef KOMÁROV 3
94 Pazdera Hynek PŘEROV 2
95 Piskacis Ladislav VIDNAVA 3
96 Plášek Vlastimil VIDNAVA 7
97 Podivínský Martin BĚLKOVICE 5
98 Polách Petr UNIČOV 6
99 Popelka Marek IVANOVICE NA HANÉ 1
100 Pořický René KROMĚŘÍŽ 7
101 Pořízek Lukáš ČELČICE 1
102 Potočný Vladimír LUDSLAVICE 4
103 Přibylík Milan IVANOVICE NA HANÉ 2
104 Přikryl Lubor KROMĚŘÍŽ 6
105 Ráža Josef KOMÁROV 6
106 Rédl Ondřej OLOMOUC I / 1
107 Rosík Jan LIPNÍK NAD BEČVOU 6
108 Rychlý Pavel IVANOVICE NA HANÉ 3
109 Sázel David ČEHOVICE 6
110 Sedláček Jaromír UNIČOV 2
111 Sedlák Vítězslav UNIČOV 4
112 Slováček Ladislav POČENICE 7
113 Smejkal Rostislav HRANICE NA MORAVĚ 1
114 Smékal Jiří ŠUMPERK 7
115 Sofka Libor KROMĚŘÍŽ 4
116 Šafránek Dominik HRABŮVKA 11
117 Šimík Miroslav BĚLKOVICE 9
118 Šmíd Roman ČEHOVICE 5
119 Šnejdar Ivo 1963 UNIČOV 3
120 Šnejdar Ivo 1990 UNIČOV 9
121 Šoupal Martin LIPNÍK NAD BEČVOU 7
122 Špaček Dalibor ČEHOVICE 1
123 Šrom Petr LIPNÍK NAD BEČVOU 3
124 Šroubek Pavel OLOMOUC II / 1
125 Štoppl Radoslav UNIČOV 10
126 Šturma Rostislav ŠUMEPERK 5
127 Tichánek Marcel POČENICE 5
128 Tirala Radim VIDNAVA 6
129 Tupý Radovan KROMĚŘÍŽ 5
130 Vaca Jaromír ČELČICE 5
131 Vaníček David OLOMOUC III / 5
132 Veselý Roman OLOMOUC I /2
133 Vlček Jiří PŘEROV 1
134 Všetička Martin HRABŮVKA 8
135 Zahrádka Petr ŠTERNBERK 1
136 Zapletal Milan ČEHOVICE 2
137 Zatloukal Ivo PIVÍN 3
138 Zlámal Petr BĚLKOVICE 1
139 Zvára Roman ŠUMEPERK 1
140 Žondra Jakub PIVÍN 5

NOMINACE HRÁČŮ DO FINÁLE ŽEN

POŘADOVÉ ČÍSLO PŘÍJMENÍ A JMÉNO MÍSTO POSTUPU
1 Doudová Šárka ŽENSKÉ FINÁLE 
2 Dudíková Nikol ŽENSKÉ FINÁLE 
3 Dvořáková Alena ŽENSKÉ FINÁLE 
4 Gottwaldová Helena ŽENSKÉ FINÁLE 
5 Hapalová Nikola ŽENSKÉ FINÁLE 
6 Horská Lenka ŽENSKÉ FINÁLE 
7 Hrubá Kateřina ŽENSKÉ FINÁLE 
8 Jořenková Lenka ŽENSKÉ FINÁLE 
9 Keclíková Marie ŽENSKÉ FINÁLE 
10 Klimšová Libuše ŽENSKÉ FINÁLE 
11 Knápková Ludmila ŽENSKÉ FINÁLE 
12 Kopčilová Monika ŽENSKÉ FINÁLE 
13 Králíková Šárka ŽENSKÉ FINÁLE 
14 Křenková Blanka ŽENSKÉ FINÁLE 
15 Kuběnová Marcela ŽENSKÉ FINÁLE 
16 Kukulová Soňa ŽENSKÉ FINÁLE 
17 Kyselá Zdena ŽENSKÉ FINÁLE 
18 Lounová Jana ŽENSKÉ FINÁLE 
19 Lužíková Markéta ŽENSKÉ FINÁLE 
20 Malíšková Veronika ŽENSKÉ FINÁLE 
21 Martiníková Kateřina ŽENSKÉ FINÁLE 
22 Neherová Lucie ŽENSKÉ FINÁLE 
23 Oškerová Lucie ŽENSKÉ FINÁLE 
24 Otrubová Eva ŽENSKÉ FINÁLE 
25 Pastyříková Renata ŽENSKÉ FINÁLE 
26 Plášková Anna ŽENSKÉ FINÁLE 
27 Potůčková Jiřina ŽENSKÉ FINÁLE 
28 Purová Žaneta ŽENSKÉ FINÁLE 
29 Slováčková Zdenka ŽENSKÉ FINÁLE 
30 Smrčková Hana ŽENSKÉ FINÁLE 
31 Soukupová Radomíra ŽENSKÉ FINÁLE 
32 Spurná Vlasta ŽENSKÉ FINÁLE 
33 Steigerová Jana ŽENSKÉ FINÁLE 
34 Straková Nikola ŽENSKÉ FINÁLE 
35 Stratilová Alena ŽENSKÉ FINÁLE 
36 Šilhánová Zuzana ŽENSKÉ FINÁLE 
37 Škorpilová Zuzana ŽENSKÉ FINÁLE 
38 Tůmová Petra ŽENSKÉ FINÁLE 
39 Uličná Pavlína ŽENSKÉ FINÁLE 
40 Vyhlídalová Dana ŽENSKÉ FINÁLE 
41 Wagnerová Miroslava ŽENSKÉ FINÁLE 

NOMINACE HRÁČŮ DO MALÉHO FINÁLE

1 Adamec Petr MALÉ FINÁLE
2 Benda Lukáš MALÉ FINÁLE
3 Cimerman Aleš MALÉ FINÁLE
4 Čery Martin MALÉ FINÁLE
5 De Col Daniele MALÉ FINÁLE
6 Drtil Karel MALÉ FINÁLE
7 Duda Michal MALÉ FINÁLE
8 Frydrych Jan MALÉ FINÁLE
9 Gaja Miloslav MALÉ FINÁLE
10 Gröpl Jan MALÉ FINÁLE
11 Grulich Stanislav MALÉ FINÁLE
12 Hanich Vladimír MALÉ FINÁLE
13 Haník Kamil MALÉ FINÁLE
14 Holba Jiří MALÉ FINÁLE
15 Holba Petr MALÉ FINÁLE
16 Homola Radek MALÉ FINÁLE
17 Hulenka Libor MALÉ FINÁLE
18 Huličný Milan MALÉ FINÁLE
19 Hýbl Josef MALÉ FINÁLE
20 Janíček Jaroslav MALÉ FINÁLE
21 Janíček Josef MALÉ FINÁLE
22 Jaroň Lukáš MALÉ FINÁLE
23 Jeníček Petr MALÉ FINÁLE
24 Kadlec Jiří MALÉ FINÁLE
25 Kaplan Miroslav MALÉ FINÁLE
26 Kašpar Jakub MALÉ FINÁLE
27 Kazlepka Radek MALÉ FINÁLE
28 Klimša Roman MALÉ FINÁLE
29 Kouřil Martin MALÉ FINÁLE
30 Kozička Pavel MALÉ FINÁLE
31 Kráčmar Martin MALÉ FINÁLE
32 Král Zdeněk MALÉ FINÁLE
33 Králík Jaroslav 1989 MALÉ FINÁLE
34 Králík Libor MALÉ FINÁLE
35 Krampla Michal MALÉ FINÁLE
36 Krejčíř Jakub MALÉ FINÁLE
37 Kremser Petr MALÉ FINÁLE
38 Kresta Lukáš MALÉ FINÁLE
39 Kristen Zdeněk MALÉ FINÁLE
40 Křivánek Lukáš MALÉ FINÁLE
41 Kuběna Lubomír MALÉ FINÁLE
42 Kubíček Roman MALÉ FINÁLE
43 Kuchta Karel MALÉ FINÁLE
44 Láník Tomáš MALÉ FINÁLE
45 Lév Miroslav MALÉ FINÁLE
46 Losik Ivo MALÉ FINÁLE
47 Loubal Evžen MALÉ FINÁLE
48 Loubal Jakub MALÉ FINÁLE
49 Loubal Radek MALÉ FINÁLE
50 Maceček Milan MALÉ FINÁLE
51 Macíček Martin MALÉ FINÁLE
52 Malošík Ladislav MALÉ FINÁLE
53 Markovský Daniel MALÉ FINÁLE
54 Mlčoch Jiří MALÉ FINÁLE
55 Motlíček Pavel MALÉ FINÁLE
56 Nakládal Milan MALÉ FINÁLE
57 Navrátil David MALÉ FINÁLE
58 Nepustil Milan MALÉ FINÁLE
59 Nimmrichter Jan MALÉ FINÁLE
60 Novotný Martin MALÉ FINÁLE
61 Pastyřík Roman MALÉ FINÁLE
62 Pekárek Marek MALÉ FINÁLE
63 Petřík Luděk MALÉ FINÁLE
64 Pitner Martin MALÉ FINÁLE
65 Přidálek Lukáš MALÉ FINÁLE
66 Pur Jan MALÉ FINÁLE
67 Reichel Jan MALÉ FINÁLE
68 Remeš Petr MALÉ FINÁLE
69 Satora David MALÉ FINÁLE
70 Serbus Jaroslav MALÉ FINÁLE
71 Schwarz Václav MALÉ FINÁLE
72 Skopalík Tomáš MALÉ FINÁLE
73 Slováček Pavel MALÉ FINÁLE
74 Smékal Roman MALÉ FINÁLE
75 Suchánek Martin MALÉ FINÁLE
76 Suchyňa Lukáš MALÉ FINÁLE
77 Šanovský Patrik MALÉ FINÁLE
78 Šimík Miroslav MALÉ FINÁLE
79 Škabraha Petr MALÉ FINÁLE
80 Šmudla Roman MALÉ FINÁLE
81 Špaček Josef MALÉ FINÁLE
82 Šrom Jiří MALÉ FINÁLE
83 Štěpaník Libor MALÉ FINÁLE
84 Trulej Petr MALÉ FINÁLE
85 Tůma Slavoj MALÉ FINÁLE
86 Unger Richard MALÉ FINÁLE
87 Urban Luděk MALÉ FINÁLE
88 Vacula František MALÉ FINÁLE
89 Varga Petr MALÉ FINÁLE
90 Vašina Martin MALÉ FINÁLE
91 Vyhlídal Zbyněk MALÉ FINÁLE
92 Vymlátil Robert MALÉ FINÁLE
93 Wagner Libor MALÉ FINÁLE

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.